Субота, 16.12.2017, 12:20
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Чернівецька область

Російчук Галина Віталіївна


           
Російчук Галина Віталіївна, 
народилася 3 липня 1994р. в смт. Лужани, Кіцманського району, Чернівецької області.

В 2000 році пішла в перший клас Лужанської загальноосвітньої школи І-III ступенів, де й закінчила 11 класів у 2011 році.

У 2008 р. паралельно поступила в Буковинську малу академію наук на хіміко-біологічне відділення, яку закінчила у 2011 році. Захистила наукову роботу (м. Київ).

В цьому ж році поступила на факультет педагогіки психології та соціальної роботи, спеціальність «практична психологія» Чернівецького Національного університету, де зараз і навчаюся. У 2011 році - лауреат (стипендіат) у номінації «поезія» Всеукраїнського мистецького конкурсу «Нові Імена України» (м. Київ)


 Асоційований член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть», «Я служницею зорям була», газети «Вільне життя», «Освіта Буковини»

Категорія: Чернівецька область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 867 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук