Неділя, 18.02.2018, 05:44
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Дніпропетровська область

Мазіліна Юлія Іванівна


Мазіліна Юлія Іванівнанародилася 15 вересня 1988р. в м. Буринь Сумської обл.

У 1994 році була зарахована до першого класу Губиниської загальноосвітньої школи № 1, де й закінчила 11 класів у 2005 році.

В цьому ж році вступила на факультет журналістики Запорізького національного університету на контрактне відділення.

З 2006 по 2008 рр. проходила практику в студентських газетах «Запорізький університет», «Дзига»; на студентському телебаченні «Юніверс», а також у районних газетах м. Новомосковська: «Присамарська нива», «Новомосковська правда»; на радіо КП «Новомосковська радіоредакція», в 2009 р. виступила на телеканалі М2 естрада «Народні поети складають куплети».

У 2009 році отримала базову вищу освіту в напрямку підготовки «Журналістика» та здобула кваліфікацію бакалавра. В цьому ж році вступила до магістратури факультету журналістики Запорізького національного університету. Опублікувала наукову статтю у всеукраїнському щомісячному науково-технічному журналі «Технополіс» на тему «Не просители, а партнеры».

У 2010 році закінчила Запорізький національний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Журналістика»; отримала кваліфікацію журналіста, викладача вищого навчального закладу, наукового співробітника.

2010 року видала поетичну збірку під назвою «Корінням – у минуле, гіллям – у майбутнє».

З 15 травня по 5 липня – приймала активну участь в підготовці регіонального проекту «Дніпропетровський Сад Слави».

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: власна збірка «Корінням – у минуле, гіллям – у майбутнє»

Категорія: Дніпропетровська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 710 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук