Субота, 16.12.2017, 12:14
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Дніпропетровська область

Ратов Віталій Вікторович


Ратов Віталій Вікторович, народився 9 серпня 1985 р. в місті Дніпропетровськ.

В 1992 році поступив в Дніпропетровську Школу-гімназію № 136; в 1997 році переходить до Середньої Загальноосвітньої Школи № 129 міста Дніпропетровськ.

Шкільне навчання закінчив (10 та 11 класи) в 2003 році у Середній Загальноосвітній Школі №11.

В цьому ж році поступив до Дніпропетровського Поліграфічного Училища № 53, на базі 11 класів, в групу за спеціальністю друкар високого та плоского друку, який закінчив у липні 2004 року.

З 2004 року працює за спеціальністю в поліграфічному центрі фірми ООО «Бюро-М». З 2005 року переходить на інше місце роботи, яким стала приватна типографія ООО «РА Віват», де й працює і по сьогоднішній день. З 2009 року публікує свої твори в інтернеті на поетичних сайтах.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-6»

Підтримав проект «Свою Україну любіть…» буде опублікований в альманасі.


Категорія: Дніпропетровська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 672 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук