Субота, 16.12.2017, 12:21
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Дніпропетровська область

Стара Аліна Анатоліївна


           
Стара Аліна Анатоліївна, 
народилася 14 травня 1990 р. у м. Нікополі Дніпропетровської обл.

З 1993 року проживала у м. Красноармійську Донецької обл.

У 1997 році пішла у перший клас Красноармійської загальноосвітньої школи №10. У 2005 році з відзнакою закінчила 9 класів.

З 2005 по 2009 рік навчалася у Нікопольському технікумі Національної металургійної академії України по спеціальності «Електрометалургія сталі та феросплавів».

У 2009 році вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на хімічний факультет. Нині - студентка третього курсу стаціонару.


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть»

Категорія: Дніпропетровська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 1023 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук