Субота, 16.12.2017, 12:13
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Донецька область

Майборода Михайло Іванович

Майборода Михайло Івановичнародився 21 березня 1983р. в м.Маріуполі.

В 1990 році поступив в перший клас Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21, де й закінчив 11 класів у 2000 році.

В цьому ж році поступив на історичний факультет Маріупольського гуманітарного інституту, який закінчив у червні 2005 року. З грудня 2005 року по грудень 2008 року навчався в аспірантурі Маріупольського гуманітарного університету за фахом «політичні інститути та процеси». З лютого по липень 2011 р. працював вчителем історії в одній з міських загальноосвітніх шкіл. Зараз працює у газеті "Новый азовсталец" (це видання МК Азовсталь).

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5», «Lithium-6», «Ильичёвец»

Категорія: Донецька область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 616 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук