Субота, 24.02.2018, 13:27
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Івано-Франківська область

Бараненко Олена Богданівна


Бараненко Олена Богданівна, народилася 21 грудня 1980 року у м.Калуш, Івано-Франківської області.

У 1987 році вступила до першого класу Калуської середньої школи №2.

У 1991 - до першого (п'ятого) класу Калуської гімназії, яку закінчила у 1998 році.

Того ж року стала студенткою 1-го курсу геологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Після закінчення університету, в статусі магістра екології, у 2003-ому році вступила до аспірантури Інституту Геології та Геохімії Горючих Копалин HAH України (м. Львів), де і працюю.

Творча та громадська діяльність. 

З 1995-ого року - член Спілки Української Молоді в Україні. Була дописувачем місячника «Крилаті» та членом редакційної колегії гімназійної газети. У травні 2009 року заснувала групу «Поезія - це завжди неповторність» у соц. мережі ВКонтакті. Один з організаторів творчих зустрічей групи «Поезія...», учасник чисельних літ. зустрічей, творчих вечорів, читань та фестивалів. Переможець (1 місце) першого всеконтактного турніру, 2010 рік. Дипломант (2 місце) осіннього туру поетичного конкурсу «Злато Слово» арт-порталу сучасного мистецтва «ART-Cross», 2009 рік. Пише українською та російською мовами.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть», «Чебрецевий цвіт», «Капли росы», «Мистецькі грані», «22:07:39»

Категорія: Івано-Франківська область | Додав: tigres (03.11.2011)
Переглядів: 793 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук