Неділя, 18.02.2018, 05:51
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Івано-Франківська область

Данилюк Наталія Василівна


Данилюк Наталія Василівнанародилася 4 березня 1981 року в селищі Перегінське, Рожнятівського району, Івано-Франківської області.

В 1987 році вступила в перший клас Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, де й закінчила 11 класів у 1998 році.

У 2000 році поступила в Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника на філологічний факультет (спеціальність:українська мова та література), який закінчила у 2005 році, здобувши кваліфікацію спеціаліста.

З жовтня 2006 року влаштувалася на посаду педагога-організатора в Перегінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5», «Сопілка часу», «Дніпро. Літературно-художній журнал», «Українське слово. Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик»

Категорія: Івано-Франківська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 754 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1  
Як можна зв'язатись з вами?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук