Субота, 16.12.2017, 12:19
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Хмельницька область

Ковтун Олександр Сергійович


Ковтун Олександр Сергійович, народився 19 лютого 1988р. в м. Хмельницькому.

В 1995 році вступив у перший клас Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. У 1999-2006 рр. навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 м. Хмельницького, яку закінчив у 2006 р.

В цьому ж році вступив на факультет соціології Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. У 2010 р. здобув диплом бакалавра соціології, у цьому ж році вступив до магістратури факультету соціології КНУ ім. Т. Шевченка.


Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5»

Категорія: Хмельницька область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 765 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук