Субота, 24.02.2018, 21:05
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Хмельницька область

Козак Мар’яна Сергіївна

Козак Мар’яна Сергіївна, народилася 14 жовтня 1990 року в с.Магнишівка, Ярмолинецького району, Хмельницької області. З 1996 року приживає в м.Хмельницькому.

У 2008 році вступила на перший курс до Хмельницького національного університету на спеціальність «Філологія англійської мови та літератури», де продовжує навчання на IV курсі.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-1», Діти емігрантів про себе, Поділля. Краєзнавчі студії, Актуальні проблеми гуманітарних та природничих наук, Українська література та українознавство: історія, методика, актуальні проблеми.

Категорія: Хмельницька область | Додав: tigres (30.07.2011)
Переглядів: 698 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук