Субота, 24.02.2018, 13:26
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Хмельницька область

Стасюк Лілія Сергіївна

Стасюк Лілія Сергіївнанародилася 29 серпня 1988 року у місті Хмельницькому.

У 2005 році поступила на фінансове відділення Хмельницького кооперативного коледжу. З 2007 року продовжувала навчання у Львівській комерційній академії до отримання кваліфікації магістр «Економіки підприємства». З грудня 2010 року аспірант кафедри «Економіки та управління підприємствами» Хмельницького національного університету. З березня 2010 року член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», з грудня 2010 року член редакційної колегії альманаху «Медобори». З жовтня 2010 року співредактор альманаху «Lithium».

Член Літературної творчої спілки «Елітер», Голова Правління

Публікації: «Медобори-4», «Медобори-5», «…Хліб наш насущний…», «…Не введи нас у спокусу…», «…Вибав нас від лукавого…», «…Хай прийде царство твоє…», «…Ми прощаємо винуватцям нашим…», «Lithium-1», «Lithium-2», «Lithium-3», «Lithium-4», «Будьмо», «Озброєні словом», Антології сучасної новелістики на лірики (2010), Хрестоматії вихователя ДНЗ, колективній збірці «Кольорові дороги», «Життя холоне на льоту».

Категорія: Хмельницька область | Додав: tigres (09.08.2011)
Переглядів: 867 | Рейтинг: 3.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук