Субота, 16.12.2017, 12:19
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Київська область

Андрющенко Раїса Іванівна


           
Андрющенко Раїса Іванівна, народилася 28 грудня 1949 р. в Росії, с. Дмитрівка, Черняховського району.

1951 року батьки переїхали на Україну до Київської області в м. Біла Церква на постійне проживання. Середню школу закінчила в м. Біла Церква. З 1976 року по 1979 рік навчалася в Київському політехнікумі зв’язку. З 1980 року по 1980 рік навчалася в Ленінградському Південно-Західному політехнічному інституті по спеціальності радіотехніка. Має кваліфікацію радіоінженера.

Працює провідним інженером державного підприємства Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації (ДП «Київоблстандартметрологія»)


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть»

Категорія: Київська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 795 | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук