Субота, 16.12.2017, 12:20
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Київська область

Данильчук Дмитро Васильович (Дмитро Куренівець)


           
Данильчук Дмитро Васильович, 
народився 29 червня 1979 р. в м. Києві.

У 1986 році вступив до першого класу Київської загальноосвітньої школи І-ТТІ ступенів № 123, де й закінчив 11 класів у 1996 році.

Цього ж року вступив на філологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, який закінчив з відзнакою у червні 2001 року. У липні - серпні 2001 року працював коректором видавництва «Українська енциклопедія» ім. М.П. Бажана. З вересня 2001 року по вересень 2004 року навчався в аспірантурі Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. У січні 2007 року успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю «українська мова» (тема дисертації - «Поетичний синтаксис Василя Стуса в аспекті художньої комунікації»). З жовтня 2004 року працює асистентом кафедри мови та стилістики Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Гранослов-2006», «Lithium-6», «Свою Україну любіть»

Категорія: Київська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 1299 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук