Субота, 16.12.2017, 12:18
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Кіровоградська область

Лавренкова Ірина Миколаївна


           
Лавренкова Ірина Миколаївна, 
народилася 11 травня 1991р. в м.Кіровоград.

В 1998 році поступила в перший клас Кіровоградської загальноосвітньої школи І-ІИ ступенів № 4, де й закінчила з золотою медаллю 11 класів у 2008 році.

В цьому ж році поступила на обліково-економічний факультет Національного університету ДПС України, на даний момент навчається на 4- му курсі. За сумісництвом працює університетським фотографом. Являється одним з головних редакторів університетської газети.


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть»

Категорія: Кіровоградська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 761 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук