Субота, 24.02.2018, 13:25
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Луганська область

Бондарева Аліна Олександрівна


Бондарева Аліна Олександрівнанародилася 17 вересня 1991р. в м.Сєвєродонецьку.

В 1998 році поступила в перший клас Гончарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де й закінчила 11 класів у 2009 році.

В цьому ж році поступила на державне відділення факультету української філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. З вересня 2010 року по грудень 2010 року працювала в літературному альманасі «Соняшник». З березня 2011 по червень цього ж року працювала головним редактором в корпоративній газеті.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5», «Соняшник»

Категорія: Луганська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 786 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук