Субота, 24.02.2018, 13:19
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Луганська область

Василець Олеся Олександрівна


Василець Олеся Олександрівнанародилася 30 червня 1993р. в м.Луганськ.

В 2000 році вступила до першого класу середньої спеціалізованої школи № 54, де й закінчила 11 класів у 2010 році.

В цьому ж році вступила на денне відділення Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, в якому ще навчається.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-6», «Соняшник-2009», «Соняшник-2010», «Слобожанська бесіда. Збірник статей», «Сучасний ономастичний простір Луганщини: матеріали VІІІ регіональної наук.-практ. конф. з ономастики», «Мова й література у проекті різних наукових парадигм», «Публіцистичні статті у щотижневій суспільно-політичній газеті «Голос Донбасу», «Публіцистичні статті у газеті ЛНУ імені Тараса Шевченка «Новий погляд»

Підтримала проект «Свою Україну любіть…» буде опублікована в альманасі.


Категорія: Луганська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 785 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук