Субота, 16.12.2017, 12:16
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Полтавська область

Петрушанко Ірина Володимирівна


           
Петрушанко Ірина Володимирівна, 
ннародилася 12 серпня 1989р. в м.Полтаві.

В 1996 році поступила в перший клас Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. А.Луначарського, де й закінчила 11 класів у 2006 році.

В цьому ж році поступила на стоматологічний факультет Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», яку закінчила у червні 2011 року.

З серпня 2011 року - лікар-інтерн Полтавської обласної стоматологічної поліклініки, з жовтня 2011 року - магістр кафедри ортодонтії ВДНЗУ «УМСА» .


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть», «Тепло долонь», «Я так люблю цей неймовірний світ»

Категорія: Полтавська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 891 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук