Неділя, 18.02.2018, 05:56
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Рівненська область

Марченко Ірина Миколаївна

Марченко Ірина Миколаївнанародилася 24 грудня 1988 року в с.м.т.Клесів.

У 2005 році закінчила спеціалізовану курсову підготовку за спеціальністю "Секретар керівника (організації, підприємства, установи)" у корпорації "Харківський торговельно-економічний інститут" з оцінкою відмінно.

З 1 вересня 2007 року вступила до Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука», де і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Журналістика» та здобула кваліфікацію бакалавра журналістики.

У 2011 році продовжила навчання в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука для отримання кваліфікації спеціаліста журналістики.

Працювала позаштатним журналістом в таких друкованих ЗМІ, як «Сарненські новини», «Діалог», «Вільне слово», «Сьомий поверх», «Qli» та в західній інформаційній корпорації «ZIK», журнал «Ключ».

Вперше творчий матеріал автора, як один з найкращих був опублікований у 2000 році, в одному з дитячих шкільних журналів. А згодом, вже у 2008 році стала переможницею конкурсу «Клуб закоханих».

З березня 2011 року є головним редактором власної щомісячної молодіжної газети «божеVільні». Кольорова газета на 8 сторінок, включає в себе безліч розважальних рубрик і виходить як самвидав. З березня 2011 року стала постійним автором незалежного літературно-художнього альманаху "Lithium"

  Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-2», «Lithium-3», «Lithium-4»

Категорія: Рівненська область | Додав: tigres (09.08.2011)
Переглядів: 881 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 7
7  
я це вже зрозумів.)))

6  
Дуже приємно, Іван. Дякую!:) Можеш вважати, що твоя мрія здійснилася. :))

5  
ти просто супер, я тобою пишаюсь дуже, я ще за своє життя ніразу не спілкувався з живим письменником, так тримати удачі тобі в цій професійній кар'єрі.

4  
Благодарю,САША!:))*

3  
Зай, ты рулишь!* Молодец!

2  
Спасибо,Стаська!:) няшкаю) приятно от тебя это слышать!)) Но какие притензии к фотографии,друг? Ты что её умудрился скачивать?)))

1  
Звезда! ничего не скажешь ...

п.с.твоя фотография у меня все кб поснимала.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук