Неділя, 21.01.2018, 23:21
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Сумська область

Усенко Олексій Дмитрович


Усенко Олексій Дмитрович, народився 23 жовтня 1948 року в с.Юнаківка Сумського району, Сумської області. В 1963 році закінчив 8 класів Юнаківської с/школи і вступив до Харківського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1966 року з відзнакою. Був направлений в автобусний парк м. Суми. В 1967 році вступив до Харківського автодорожного інститу, який закінчив у 1973 році. Інженер-механік, працював у пасажирських  автопідприємствах м.Суми, пройшов від слюсаря до зам. директора автопідприємства, начальника відділу облавтоуправління. За плечима - 40 років трудового стажу, зараз - на заслуженому відпочинку.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-6», власні книги: «Життя прожити – не поле перейти», «…І на оновленій землі», «Відспівали літом і мої літа», «Не остудити б золото в очах», «З твоїх долонь я п’ю холодну воду», «Оранжевая планета», «Любі хлопчики й дівчатка».

Підтримав проект «Свою Україну любіть…» буде опублікований в альманасі.


Категорія: Сумська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 603 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук