Субота, 16.12.2017, 12:11
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Тернопільська область

Буй Олександр Іванович (Олекса Терен)


           
Буй Олександр Іванович, 
народився 15 серпня 1957р. в с. Улашківці, Чортківського р-ну, Тернопільської обл.

В 1964 році поступив в перший клас Улашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де й закінчив 10 класів у 1974 році.

В цьому ж році поступив на механіко-машинобудівний факультет Львівського політехнічного інституту, який закінчив у червні 1979 року, за фахом інженер-механік автотранспорту. З вересня 1979 року по жовтень 1981 року служив лейтенантом, начальником автослужби дивізіону в Білоруському воєнному окрузі. 3 1981р. по 1989 р. працював завгаром в Борщівській Сільхоспхімії. Потім в інших організаціях м.Борщова за фахом. З квітня 2000 року по даний час працює інженером з ОП і ПБ в м. Борщів ТФ ПАТ "Укртелеком". 


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть», «На крилах надій», «Краю мій Борщівський, краю стоголосий», «Над Борщевом світанки рожеві», «Терни» - власна книга.

Категорія: Тернопільська область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 1117 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук