Субота, 16.12.2017, 12:16
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Тернопільська область

Дзісяк Ярослав Ігорович


Дзісяк Ярослав Ігоровичнародився 18 серпня 1979 р. в місті Чортків.

В 1986 році поступив в перший клас Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, де й закінчив 11 класів у 1996 році.

У цьому ж році поступив у Чортківський інститут підприємництва та бізнесу Тернопільської академії народного господарства, отримавши диплом спеціаліста. З жовтня 2001р. поступив до аспірантури Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, при кафедрі «Нової і новітньої історії та методики її викладання», яку закінчив у 2004р. (стаціонарна форма навчання). У 2002 році обраний депутатом Чортківської районної ради. У 2006 р. обраний депутатом Чортківської районної ради другої каденції. У 2006 році відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук. З 2006 р. працює викладачем Чортківського інституту підприємництва та бізнесу Тернопільського державного економічного університету. У 2009р. – долучився до літературного об’єднання при Тернопільській організації НСПУ та до літературної студії «На каменях» у Чорткові, у 2010р. – до клубу Творчих особистостей при районному краєзнавчому музеї. Має ряд наукових і публіцистичних праць та статей. Прозові й поетичні твори друкував в місцевій пресі, альманасі «Подільська толока» та власних виданнях.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-6», «Поетичний мандрівець. Рейс: Осінь – літо – зима», власна книга «Сонце, що росте»

Категорія: Тернопільська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 947 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук