Субота, 24.02.2018, 21:03
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Тернопільська область

Лашок Лідія Михайлівна


Лашок Лідія Михайлівнанародилася 25.06.1984р. в с. Струсів Теребовлянського району, Тернопільської області. 

Закінчила в 2006р. Тернопільський медичний університет ім. І . Я . Горбачевсько, фармацевтичний факультет за спеціальністю клінічний провізор. Після закінчення працювала в аптеці «Тов ремеді ЛТД», звідки і пішла в дикретну відпустку. Одружена. На даний момент проживає в м. Тернопіль. Віршує з 1998року. Друкувалися твори в газеті «Вільне життя». Зараз пробує себе на теренах прози. Готується до друку книжечка з дитячими віршиками .

Чому Арджуна?

Арджуна - це в перекладі на санскрит означає білий, світлий. Ще це ім'я належить одному з індуських богів, що був воєнним лідером. Він також вів автобіографію Кршни, був його другом. Арджуна - це був просвітлений чоловік, якому доручалося поширювати святе індуське писання.

А ще - це дерево, що застосовується у медицині. Кора цього дерева виявляє тонізуючі властивості, використовується при серцевих захворюваннях, шкірних, як ранозагоюючий засіб, має антисептичні властивості. Це ім'я вміщує в собі багато позитивних рис, що цілком мирно співіснують між собою

Кожна людина живе декількома життями одночасно. Ми всі маємо безліч масок, що допомагають нам комфортно почуватися в різних обставинах. Лідії псевдонім допомагає реалізовувати себе, як автора власних творів. Це, наче роль, яку вона грає окремо від реального життя. Співпереживає з героями своїх оповідань, переосмислює їхні дуки, страждає, радіє, плаче, кричить разом з ними. Під цим іменем авторка живе на аркушах паперу, такою, якою є на даний момент той чи інший герой. Проте в реальний світ дівчина повертаюся Лідією - дружиною, мамою, другом, що не має спільних рис з творчою натурою, яка ховається за Арджуною. В житі потрібно бути практичною, тверезою, міцною. А це аж ніяк не вдається поєднати з мрійливістю та романтичністю. Для неї псевдонім - це образ, який одягає, коли пише свої твори. Саме таким чином їй вдається вдало передати внутрішній стан героїв, чи описувати ту чи іншу атмосферу стосунків. Читаючи цей псевдонім, у людей виникатиме асоціація з чимось світлим, з допомогою, з завойовником, що несе на кінчику свого пера перемогу.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-6»

Категорія: Тернопільська область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 601 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук