Неділя, 18.02.2018, 05:55
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Вінницька область

Сандалюк Роман Юрійович


Сандалюк Роман Юрійовичнародився 23 квітня 1988р. в м. Гайсині Вінницької обл.

В 1995р. вступив у перший клас Гайсинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Закінчив 11 класів у 2005р. За період навчання в 10-11 класах ставав призером шкільних олімпіад з інформатики та олімпіади з біології. Призер районних олімпіад та учасник обласної олімпіади з інформатики.

В 2005р. вступив до Брацлавського агроекономічного коледжу ВДАУ на 2-й курс. Освоював спеціальність «Банківська справа». В період навчання брав участь в обласних змаганнях з Гирьового спорту, на яких зайняв 4-е місце і здобув 3-й розряд з даного виду спорту. У 2007р. закінчив навчання з відзнакою. Цього ж року вступив на третій курс до Вінницького інституту економіки. Через кілька місяців припинив навчання за власним бажанням. 2008р-2009р 4 місяці працював в одній з банківських установ м. Гайсина. Потім менеджером-консультантом комп'ютерної техніки в м. Києві до листопада 2009р. 2010р. вступив до Уманського педагогічного університету на спеціальність вчителя фізики та інформатики. На початку 2011р. завершив навчання за власним бажанням. З лютого 2009р працюю оператором 1С в магазині м. Гайсина. Два роки активно займаюся пауерліфтингом, брав участь в місцевих змаганнях з даного виду спорту.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-4», «Lithium-6», «Гайсинський вісник»

Категорія: Вінницька область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 693 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук