Субота, 24.02.2018, 13:26
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Запорізька область

Крижко Вікторія Олександрівна


Крижко Вікторія Олександрівнанародилася 28 січня 1988р. в м.Запоріжжі.

В 1995 році вступила до першого класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78. Разом із загальною освітою, отримувала ще й художню, три роки навчаючись у запорізькій художній школі. 11 класів загальноосвітньої школи закінчила у 2005 році.

В цьому ж році вступила на факультет журналістики Запорізького національного університету, який закінчила у червні 2010 році. Останній рік навчання закінчувала заочно, паралельно працюючи консультантом у торгівельному центрі і позаштатним кореспондентом газети «Индустриальное Запорожье». У червні ж 2010 року влаштувалася до багатотиражної газети Запорізького заводу феросплавів, де працює і нині. Додатково, деякий час була журналістом-фрілансером жіночого журналу «Стильная», а також є постійним автором Інтернет-журналу «Qli», де веде свою колонку «Жіноча логіка».

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5»

Категорія: Запорізька область | Додав: tigres (08.10.2011)
Переглядів: 570 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук