Неділя, 18.02.2018, 05:48
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Запорізька область

Мосаєв Юрій Володимирович

Мосаєв Юрій Володимирович, народився 26 лютого 1985р. в м.Запоріжжя.

У 2002 році поступив на факультет управління на спеціальність соціальна робота і Гуманітарного університету «Запорізький інститут державного та муніципального управління», який закінчив у червні 2007 року отримавши кваліфікацію «магістр соціальної роботи». З вересня 2007 року по серпень 2009 року працював викладачем та старшим викладачем кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету (який є правонаступником ГУ «3ІДМУ»), паралельно навчаючись в аспірантурі того ж університету. В лютому 2011 року присвоєно науковий ступінь кандидата соціологічних наук. З липня 2011 року переведений на посаду доцента кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету.

В жовтні 2010 був кандидатом в депутати Запорізької міської ради за мажоритарним округом №15 за ініціативи ВО «Громада». З серпня 2010 року керівник Шевченківської районної організації політичною партії «Рідна Вітчизна». З травня 2011 член громадської ради з питань тендерної рівності при Запорізькій міській раді.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Lithium-5», «Lithium-6»

Категорія: Запорізька область | Додав: tigres (03.11.2011)
Переглядів: 610 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук