Субота, 16.12.2017, 12:13
Вітаю Вас Гість | RSS| PDA

Літературна творча спілка "ЕЛІТЕР"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
видавництво книг у хмельницькому, як видати власну книгу в Україні, як видати книгу, як видати книжку, скільки коштує видати книгу, видати свою книгу, видати збірку віршів, поліграфічні послуги у Хмельницькому, популяризація книг, видати книгу в Україні, opublikować książkę na Ukrainie, найдешевше видати книгу, найякісніше видати книгу, купити книгу, издательство книг в хмельницком, как издать собственную книгу в Украине, как издать книгу, как издать книгу, сколько стоит издать книгу, издать свою книгу, издать сборник стихов, полиграфические услуги в Хмельницком, популяризация книг, издать книгу в Украине, дешевле издать книгу, качественно издать книгу, купить книгу, издание книг

Члени спілки

Головна » Члени спілки » Список по областях » Запорізька область

Суржко Наталія Вікторівна


           
Суржко Наталія Вікторівна (дівоче призвіще Харченко), 
народилася 11 грудня 1982р. в м. Гуляйполе, Запорізької області.

В 1989 році пішла до першого класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуляйпільського району Запорізької області. В 1990 році перейшла до Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуляйпільського району Запорізької області, де й закінчила 11 класів у 2000 році.

В цьому ж році вступила до Дніпропетровського державного аграрного університету на агрономічний факультет. В 2005 році отримала диплом спеціаліста з відзнакою. З лютого до серпня 2006 року працювала лаборантом на кафедрі селекції та насінництва ДДАУ. З серпня 2006 року працюю завідуючою лабораторією Дніпропетровської державної обласної насіннєвої інспекції. Паралельно з роботою навчалася в Інституті післядипломної освіти Національного університету харчових технологій (м.Київ, 2007-2009рр.) за спеціалізацією «Експертиза насіння».


 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

Публікації: «Свою Україну любіть», «Життя, немов політ ластівки», «Калинова сопілка»

Категорія: Запорізька область | Додав: tigres (06.02.2012)
Переглядів: 855 | Рейтинг: 5.0/16
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук